E-ticaret Paketleri konsept tasarım hizmeti INFO Bilişim e-ticaret paketleri kullanıcılarına özel olarak sunulan bir hizmettir.Konsept tasarım ile işletmelerin kurumsal kimliğinizi yansıtan çalışmalarınızı e-ticaret sisteminizde de oluşturabilirsiniz.Bu amaçla  sitenize özel olarak çizdirdiğiniz grafik tasarımları  esnek bir tasarım yapısına sahip olan INFO Bilişim yazılımına kodlar ile entegrasyonu sağlanmaktadır.

Hazır tasarımların dışında  kurumsal kimliğinize özel olarak hazırlamış olduğunuz tasarımlar, tasarım ekibimiz tarafından sanal mağazanızda aktif edilmektedir. Konsept Tasarım Hizmeti tamamen size özel olarak yapılan bir çalışmadır. Konsept Tasarımlar kullanmanız  sitenizde kullanıcılarınıza özel bir deneyim yaratmanızda ve rakiplerinizden farklı bir tasarıma sahip olmanızda  katkı sağlamaktadır.

Birbirine benzer yapıda olan özellikle kullanıcı davranışlarını sınırlayan tasarımlardan farklı oluşturulan ve aynı zamanda sadeliği ön planda olan yapılar  hem müşterilerinizin sitede alışveriş esnasında uzun kalmasını hemde aradıkları ürünlere kolay erişimi sağlaması açısından önem arz etmektedir. Konsept Tasarım Çalışmaları istekleriniz doğrultusunda oluşturulmakta ve işlevsellik testleri yapılarak sisteme entegre edilmektedir. Tasarım çalışmaları sırasında oluşturulan talepler dikkate alınarak tasarımda müşteri beğenilerine göre de yenilemelere gidilmektedir.

Konsept tasarımın müşteri yönlü etkisini belirtmek gerekirse özellikle e-ticaret sitelerinde hedef müşteri kitlenizi arttırmak ve müşterilerinizin kalıcılığını sağlamak için sanal mağaza vitrinlerinin büyük etkisi vardır. Müşterilerin satın alma davranışlarının özellikle yaşa ve cinsiyete göre değiştiği bilinmektedir.

Tasarım da duyguları ve beğenileri etkileyen bir çok etken bulunmaktadır.Nasıl renkler insanda huzur ,canlılık hareket ve yorgunluk gibi etkiler yaratıyorsa tasarımda da kullanılan renk ve kombinasyonlar müşterinizin satın alma davranışlarında olumlu ya da olumsuz etki sağlayacaktır.Bu sebeple burada önem arz eden konu kurumsal kimlik çalışmalarınıza özel bir tasarım oluşturmanız olacaktır ki INFO Bilişim oluşturduğunuz bu kurumsal kimliğin sitenizde işlevsel hale getirmesini sağlayacaktır.

E-ticaret sitenizin tasarımı sanal mağazanız için önemli bir etkendir. Tasarımı iyi olmayan siteler başarısız olacak diye bir kural hali hazırda geçerli olmasada tasarım sizi ve şirketinizi yansıtan en önemli etken olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Bu sebeple  e-ticaret site tasarımlarının satışlarınıza ve sitenize olan güvene etki ettiği ortaya çıkmaktadır.

Analiz Formu