Online Bayi Ödeme Sistemi nedir

     Bilişim ve teknoloji çağında eski yöntemleri kullananlar rakiplerinin gerisinde kalırlar. Teknoloji avantajını kullanın ve hemen bir ödeme sistemi satın alın. Online Bayi Ödeme Sistemi, hem bayi hem de müşterilerinizden doğrudan ödeme alabilmenizi sağlayan güvenli bir sistemdir. Bu sistem sizi ödeme karmaşasından kurtaracak. Aldığınız tüm ödemelerin raporlarını birkaç tıklamayla görebilecek ve çıktısını alabileceksiniz.

tum-bankalarla-uyumlu

Avantajları neler

     Artık ödeme alacağınız kişinin uzakta olması bir mazeret değil. İnternet bağlantısı olan herhangi bir yerden size rahatlıkla ödeme yapabilir. Bayilerden ve şahıslardan aldığınız ödemeleri kolaylıkla takip edebilir, ayrıntılı raporlar sayesinde doğru analizler yapabilir ve tahsilat keşmekeşinden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Bu sistem sayesinde hangi bayide ne kadar ödeme yapılıyor, günlük haftalık ve aylık ciroları ne kadar öğrenebilirsiniz.

Nasıl kullanılır

     Sistem size ait bir sunucuya kurulur. Kurulum tamamlandıktan sonra firmamız tarafından size ücretsiz eğitim ve destek sağlanır. Bu sistemde siz ana kullanıcı olarak her bir bayiye kullanıcı hesabı oluşturabilmektesiniz. Bayiniz hem kendi ödemelerini hem de müşterilerinin ödemelerini kredi kartı ile yapabilmektedir. Gerçekleşen tüm şahıs ve bayi ödeme işlemleriyle ilgili detaylı raporlar görebilir, raporların çıktılarını alabilir, sistem içerisinden duyurular yapabilirsiniz.