IP kamera canlı yayın hizmetimizde dilerseniz mevcut kameralarınızı, dilerseniz de yerinde kurulum hizmetimizle sistemimizde test edilen tam uyumlu kamera montajı yapılarak görüntü, yayın sunucumuza mevcut internet üzerinden gönderilir ve sizlere sağladığımız yayın adresi üzerinden web sitenizde yayınlaya bilirsiniz.

IP kamera canlı yayın hizmetimizde kamera yayınını izleyecek olan kişiler herhangi bir program ve eklenti yüklemeden IP kamera yayınızı 7 / 24 kesintisiz olarak internet bağlantısı olan bilgisayarlardan veya mobil cihazlardan kolaylıkla canlı olarak izleyebilir. stream-server

IP Kamera yayını için sabit bir bilgisayara gerek yoktur. IP kamera sunucularımızla bağlantılı olarak çalışır. Kameradan alınan görüntü Wowza sunucularımıza iletilir ve sunucu bu görüntüyü kameradan çekerek işler, aynı zaman dilimi içerisinde ki taleplerde mevcut aktarımla talebi karşılar, talep olmadığı durumlarda bağlantıyı keserek bant genişliğinin en verimli şekilde kullanılmasını sağlar. Uygun formatta internet üzerinden yayınınızı izleyecek olan hedef kitlenize ulaştırır. IP kamera hizmetimizi kullanarak binlerce izleyiciye kesintisiz olarak canlı yayın yapabilirsiniz.

Ücretsiz Demo