Toplu mail – INFO Bilişim Yazılım İnternet Hizmetleri 0 224 221 56 56

En etkili pazarlama yolunu, en basit şekilde kullanın! Dakikalar içinde etkileyici toplu mail kampanyası oluşturun ve gönderin.


Toplu Mail Neden çok etkili?

Toplu mail gönderme, tüm pazarlama uzmanlarının en temel ve vazgeçilmez iletişim aracı.

Neler yapabiliriz?

Raporlanabilir

Toplu email kampanyalarınızın performanslarını, raporlama ekranından ayrıntılı olarak analiz edebilirsiniz.

Kişiye Özel E-Posta

Toplu mail gönderimi yaptığınız kişilerin hepsine aynı mail’i göndermek yerine, ad ve soyad gibi bilgileri otomatik olarak kişiye özel hale getirebilirsiniz.

Ek Dosyalar

Mail kampanyalarınıza istediğiniz ek dosyaları ekleyebilirsiniz.

Link Takip Özelliği

Mail içerisindeki linklerin tıklanma sayılarını ayrı ayrı inceleyebilirsiniz.

Yanıtlama Adresi

Toplu email gönderimlerinizin dilediğiniz e-mail adresine geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kara Liste

Mail gönderimlerinizi daha güvenli ve kontrollü bir şekilde ilerletmek için, mail almak istemeyen kullanıcıları kara listenize ekleyebilirsiniz

Zamanlayıcı

Hatırlatma ve kutlama mesajlarınız; İleri tarihli, otomatik(zamanlanmış) olarak istediğiniz tarihte gitsin.

Çoklu Kullanıcı Hesapları

Kullanıcı oluşturabilir, kullanıcılara işlem yetkileri ve gönderim limitleri tanımlaya bilirsiniz.

Hedefleme

Kişi listeniz içinde gruplandırma yaparak, mail kampanyalarınızın en doğru kişilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Hazır Şablonlar

Özel gün ve haftalar için hazırladığımız tema ve şablonları, mail kampanyalarınızda kullanabilirsiniz.

Kolay Mail Tasarımı

Sürükle Bırak Editör ile içerik hazırlamak çok kolay. Email taslağınızı oluşturmak için yapmanız gereken tek şey istediğiniz öğeleri sürükleyip bırakmak.

Sosyal Medya Buttonları

Toplu mail kampanyalarınıza sosyal medya hesaplarınıza yönlendirebileceğiniz sosyal medya butonları ekleyebilirsiniz.

Tam Donanımlı Toplu Mail Gönderme Programı

Toplu mail, dijital pazarlama uzmanlarının kullandıkları en temel iletişim aracı. Toplu mail gönderimlerinden iyi bir sonuç almak için, sadece gönderim yapmanın dışında önemli ek özelliklere de ihtiyacınız olduğunu unutmayın. INFO Bilişim, bir toplu mail programının sahip olması gereken tüm özellikleri ücretsiz olarak sunar ve sürekli olarak geliştirmeye devam eder. 2003 yılından beri kurumsal iletişim araçları sunan INFO Bilişim’in All-In-One iletişim platformu olduğu için, bir toplu mail programında olması gereken, tüm mobil pazarlama yeteneklerine sahip.

İzinli Email Pazarlama Nedir?

Temmuz 2015’te yayınlanan Elektronik Ticareti Düzenleme Kanunu’na göre, şirketlerin artık gönderim yapmak için izin almadıkları mail adreslerine gönderim yapmaları yasak. Yani, müşterilerine ve müşteri adaylarına email ile ulaşan şirketler, artık izinli mail pazarlama yapmak zorunda. Bu durum, özellikle iş hayatına yeni başlamış küçük işletmeler ya da e-posta pazarlamaya yeni başlayacak şirketler için bir sorun haline gelebiliyor. Ancak toplu email gönderimini izinli kişilistelerine yapmak, hem göndericilere hem de alıcılara fayda sağlıyor.

İzinli mail gönderim listesi oluşturmak için;

  • Mail adreslerini veren ziyaretçileriniz için özel indirim kuponları ve teşvikler sunun.
  • Alışveriş sonrası müşterilerinizden email adreslerini isteyin.
  • Email adresleri toplayabileceğiniz sosyal medya kampanyaları yapın.
  • Web sitenize e-bülten formları ekleyin.

E-Mail Marketing İpuçları

Email marketing, dijital pazarlama alanında en etkili iletişim ve pazarlama aracı. E-posta pazarlama yapmak için izlenmesi gereken birkaç basit yol var. Yeni başlayanlar için email marketing tavsiyelerimize buraya, 2018 yılında email marketing trendleri için buraya tıklayarak ayrıntılı içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

Toplu mail programının ücretsiz ek özellikleri

Toplu mail gönderimi yaparken dikkat etmeniz gereken birçok önemli konu var.INFO Bilişim, sizi spam filtrelerini düşünmekten, ek mail doğrulama hizmeti aramaktan ve birçok şeyden kurtarıyor. İşte ücretsiz olarak sunduğumuz toplu mail özellikleri.

Toplu Mail Doğrulama

Toplu mail doğrulama, mail gönderimi yaptığınız kişi listesindeki geçersiz, eski ve kullanılmayan mail adreslerinin elenmesini sağlayarak mail’lerinizin daha güvenilir bir listeye gitmesini sağlar. Toplu email doğrulamanın önemini anlattığımız yazımızı okumak için tıklayın.

Spam filtrelerinden korunun

Toplu mail doğrulama, mail gönderimi yaptığınız kişi listesindeki geçersiz, eski ve kullanılmayan mail adreslerinin elenmesini sağlayarak mail’lerinizin daha güvenilir bir listeye gitmesini sağlar.

Ücretsiz Raporlama

Toplu mail kampanyalarınızın performanslarını ölçmek ve gelecekteki pazarlama stratejilerinizi belirlemek için, raporlama yapmanız hayati önem taşıyor. Birçok diğer toplu e-posta hizmeti sunan şirketin aksine, INFO Bilişim, ayrıntılı raporlama hizmetini ücretsiz olarak sunuyor.

Toplu Mail Fiyatları

Toplu mail programları, artık sadece aynı anda binlerce mail göndermekten çok daha fazlasını yapıyor. Toplu mail gönderimi yaparken, arka planda birçok farklı servis de çalışıyor. Bu nedenle, sunduğu tek özellik mail gönderimi olan bir firma ile, toplu mail gönderimini kurallarına göre, profesyonelce yapan bir şirketten alacağınız fiyat teklifleri de farklılık gösterebiliyor. Toplu mail fiyatlarını belirleyen birçok özellik var.
Sorularınız için...

Send this to a friend