Verilerinizi güvende ve gizli tutun.

Narbulut, şirketinizin sınırsız büyümesine yardımcı olur. Zengin kişiselleştirilmiş arayüzü ile çalışanların gerçekten kullanmayı sevdikleri bir sosyal işbirliği platformu oluşturur.
 

Kurumunuzdaki verileri yedeklemek için sürekli geliştirilen bir çok özellik

Uzaktan yedekleyin ve yönetin

 

Narbulut'un size özel panelinden yetkileriniz dahilinde tüm bilgisayarlarınızın buluta yedeklemelerini kolayca yönetebilir ve kontrollerini yapabilirsiniz.


Daha Fazla Bilgi

Dosyalarınız uçtan uca şifrelenerek transferi gerçekleşir. Siber saldırılara, virüs ve art niyetli kişilere karşı verilerinizin güvenliği sağlanır. Veri bütünlüğü korunur.


Daha Fazla Bilgi

Narbulut ile internetin olduğu her yerden dosyalarınıza güvenli bir şekilde erişebilir, çalışmalarınıza kesintisiz devam edebilirsiniz.


Daha Fazla Bilgi
parallax background

Takım çalışmasını daha ileriye taşımak için tasarlandı.

Her zaman dosyalarınıza her yerden erişebileceğiniz binlerce kullanıcı tarafından kullanılan ve sevilen kurtarıcı bir uygulama deneyimi için hazır mısınız? Narbulut, size güçlü bir işbirliği sunuyor.


Müşterilerimizin verileri Narbulut ile daha güvende...

Narbulut Paketleri

Ücretsiz deneyin! Siz ürünlerimizi denerken, bayilerimiz sizini için özel fiyatlar çalışşın!

Size özel fiyatlarımızı öğrenmek için;

Teklif Al

Sıkça Sorulan Sorular

Daha fazla bilgi almak için, iletişim formu veya destek@infobilisim.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.
 
1Narbulut nedir?

Narbulut, yedekleme altyapısı maliyetleri ve yönetimsel zorluklardan kurtularak dosyalarınızı güvenle yedekleyebileceğiniz ve yönetebileceğiniz bulut tabanlı bir depolama sistemidir.

Narbulut yedeklemenin çalışması için uygulamanın ilgili bilgisayar veya sunucuya yüklenmesi ve kullanıcı adınız şifreniz ile giriş yapılması yeterlidir. Kullanıcının yönetilmesi ile ilgili tanımlar bulut tabanlı Panel üzerinden gerçekleştirilmektedir.

2Neden Narbulut?
Kullanıcı sayınız ne kadar olursa olsun tüm yedeklerinizi merkezi bir panel üzerinden yönetebilirsiniz. Kullanıcıların ayrıntılarını ve yedekleme durumlarını buradan takip edebilirsiniz. Verilerinize dışarıdan gelecek risklere karşı (çalınma, virüs bulaşması, silinmesi vb..) koruyabilirsiniz.
3Nasıl üye olabilirim?
Web sitemizden demo talep formu doldurabilir yada iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.
Ücretsiz Demo