E-Ticaretİnternette yoksanız dünyada yoksunuz…

E-Ticaretin ülkemizde konuşulmaya başladığı yıllardan günümüze “İnternette yoksanız dünyada yoksunuz” sloganını hiç değiştirmeden kullanan bir misyonun temsilcisiyiz. Bu misyon çerçevesinde temel değerlerimiz, entellektüel sermayemiz ve bilgi birikimimizle müşterilerimizin beklentilerini profesyonel hizmet anlayışı ile gerçekleştirip, E-Ticaret alanında ulusal ve uluslararası mükemmellik merkezi olmayı görev edindik.

Elektronik Ticaret’in günümüz dünyasındaki artan grafikleri gösteriyor ki emeğimizi, işgücümüzü ve birikimlerimizi doğru alanda kullanıyoruz. Bu uzun ve meşakkatli yol göstermiştir ki, bazıları için halen sanal dünya olan, fakat bizler için gerçek ticaretin döndüğü sektörümüzde, özgün ve kuvvetli ana fikirlerin çok güçlü sermaye gruplarına bile kafa tutabildiği, girişimciliğin sadece maddi yatırımlarla olmadığı ve müşterilerinizin sadece kendi çevrenizde olmadığıdır.

Gelişen dünyaya ayak uydurabilmenin, hatta önderlik edebilmenin temel koşullarından birinin internet tabanlı olduğu bir gerçektir. İnternet ortamı hala birçok çevre tarafından sanal olarak nitelendirilse de E-Ticaret sisteminin tüm öğeleri gerçektir.

Siparişler gerçek… Ürünler gerçek… Tahsilatlar gerçektir…

 

e-ticaret

 

Kiralamayın Satın Alın

Eticaret paketlerimizde belirtilen rakamlar tek sefer ödenmektedir. Alan adı ve hosting ücretleri yıllık ödenir. Üçüncü taraf hizmetleri ve özel çalışmalar varsa bunlar ayrıca ücretlendirilir.

Yıllık ücret ödemeden eticaret sitenizi bugün hemen satın alabilirsiniz.

Standart özellikler ve modüller zaten tüm e-ticaret paketlerinde var. Şimdi, yazılım ekibimizin geliştirdiği ve sadece INFO Bilişim‘de bulunan eşsiz teknolojiler ile tanışın!