Biz; Bilişim sektöründeki eksiklikleri gidermeyi, müşterilerimizin taleplerini profesyonel bir bakış açısıyla karşılamayı amaç edinerek 2003 yılında INFO Bilişim Yazılım İnternet Hizmetleri‘ni kurduk. Web tabanlı tasarım ve yazılım üzerine yoğunlaştık, birçok bireysel ve kurumsal müşterimize web siteleri hazırladık. Web sitelerinin hem tasarımlarında hem de altyapısını oluşturan yazılımlarda görselliği ve kullanışlılığı birleştirerek çalıştık. Çözüm ortaklığı yaptığımız firmalarla beraber, sadece web tabanlı tasarım ve yazılım geliştirmekle kalmayıp, domain ve hosting hizmeti vermeye, kurumsal kimlik çalışmalarımızı bir bütün haline getirecek baskılı işler ve danışmanlık hizmetlerimizle müşterilerimize anahtar teslim projeler sunmaya başladık.

    Attığımız adımlarla yetinmeyip hep ileriye bakıyoruz. Yeni fikirler, yeni projeler ile yoluna devam eden genç ve dinamik bir ekibiz. Akıllardakini uygulamak, hayalleri gerçeğe dönüştürmek için her zaman daha kalitelinin ve daha iyinin peşinden gidiyoruz.

    Yaptığımız işlerin alışılageldik kalıplardan uzak olması en çok önem verdiğimiz nokta. Bu noktayı yer aldığımız her projede sınırları zorlayarak uygulamaya çalışıyoruz.

  • Web Tasarım98%
  • Web Yazılım100%
  • PHP92%
  • HTML/CSS95%
  • Photoshop85%
  • Sosyal Medya88%
  • Google SEO91%


Vizyonumuz

Müşterilerimizin güvenini ve desteğini kazanarak bu yolda e-ticarette lider firma olmak, Yeni projeler geliştirerek girişimcilere kolaylık sağlamak, E-ticarete yeni bir boyut getirerek sektörde fark yaratmak.

Misyonumuz

E-ticarete adım atmak isteyen ve mağazasını eticarete taşımak isteyen girişimciler için buradayız, Yenilikçi, sorumlu ve müşteri odaklıyız, Eticarete ilişkin profesyonel çözümler ve geliştirmeler sunmakta, Teknolojiye ayak uydurarak AR-GE çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.